Sklep

Klientów zapraszamy na zakupy do naszego sklepu.

Image

Na powierzchni 120 m2 oferujemy bogaty wybór olejów i akcesoriów samochodowych, materiały eksploatacyjne, płyny, wycieraczki, paski klinowe, żarówki, kosmetyki samochodowe i inne.

ImageImage

W ofercie posiadamy również szeroki asortyment artykułów spożywczych: nabiał, soki, wody, napoje gazowane, kawę, konserwy, lody, słodycze, papierosy oraz artykuły chemiczne, środki czystości, kosmetyki, zabawki, zawsze aktualną prasę i wiele innych towarów.

ImageImage

W sprzedaży posiadamy także duży wybór alkoholi: piwo, wina, wódki, szampany, koniaki, whisky, likiery.

Image


Akceptujemy następujące karty płatnicze i flotowe:

ImageImageImage
ImageImageImage
ImageImageImage


Image

Honorujemy następujące bony towarowe:

  • BONY BP
  • BONY SODEXHOImage

AdBlue, płyn stosowany w samochodach ciężarowych nowej generacji, z nowymi katalizatorami, produkowanymi przez większość konstruktorów samochodów ciężarowych. Zastosowanie AdBlue, pozwala na spełnienie norm o emisji gazów Euro 4 i Euro 5.

Sprzedajemy AdBlue w różnych rozmiarach opakowań 10 litrów i 30 litrów; zawsze w najlepszej cenie.

AdBlue jest substancją o bardzo wysokiej jakości i czystości, specjalnie stworzoną dla samochodów z katalizatorami z systemem dopalania gazów SCR. Wtryskując AdBlue do katalizatora SCR, zanieczyszczające gazy powodujące smog i kwaśne deszcze ( takie jak tlenek azotu - NOx) zostają natychmiast zredukowane w nieszkodliwy azot i wodę. Tylko dzięki AdBlue można osiągnąć optymalny efekt procesu katalitycznego. AdBlue jest zalecane przez producentów samochodów ciężarowych.

Dla uzyskania standardu Euro IV potrzebny jest 4-proc. dodatek Ad-Blue, a dla sprostania wymaganiom Euro V 5-6-proc. Oznacza to potrzebę zainstalowania w samochodzie dodatkowego zbiornika. Trwałość Ad-Blue jest nieograniczona, a zapach jest znacznie słabszy od alternatywnego środka redukcyjnego - węglanu amonowego w postaci stałej, rozpuszczonego w oleju. Po ogrzaniu w samochodzie (np. w oleju napędowym, wodzie z układu chłodzenia lub przez zewnętrzne źródło ciepła) jest on wtryskiwany w postaci gazowej do katalizatora SCR. Ten środek umożliwia prawie 3-krotnie większy przebieg i dlatego jest proponowany dla autobusów miejskich i transportu samochodowego.

 

Stacja Partnerska OKTAN Krzanowice   |    www.oktan.pl    |    oktan@oktan.pl